Water & Vuur

Live soundtrack for the play ‘Vuur’ as part of ‘Water en Vuur’ by ‘het nieuwstedelijk’ with Myrthe Luyten.
Read more

Fri 15 April 2016CCHa
Sat 16 April 2016CCHa
Sun 17 April 2016CCHa
Mon 18 April 2016CCHa
Thu 21 April 2016OPEK Leuven
Fri 22 April 2016OPEK Leuven
Sat 23 April 2016OPEK Leuven
Sun 24 April 2016OPEK Leuven
Wed 27 April 2016C-mine Cultuurcentrum Genk
Fri 29 April 2016CC Palethe Overpelt
Fri 6 May 2016Heusden-Zolder
Sat 7 May 2016Heusden-Zolder
Sun 8 May 2016Heusden-Zolder
Wed 11 May 2016Theater Aan Het Vrijthof Maastricht
Wed 14 September 2016Beveren
Thu 15 September 2016Beveren
Fri 16 September 2016Beveren
Fri 30 September 2016Wetteren
Sat 1 October 2016Wetteren
7cad65301a699f81da4367ddec8d1217